Повітроохолоджувач / Воздухоохладитель SARBUZ SBE-43-335
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarbuz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Витрата повітря | 6930 куб.м/год |
| Вага порожнього | 62 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 529 мм |
| Довжина | 1868 мм |
| Висота | 564 мм |
| Характеристики | |
| Далекобійність струменя | 12 м |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Діаметр вентиляторів | 350 мм |
| Поверхня теплообміну | 62.2 м2 |
| Потужність | |
| Клас випробувань SC1 (R404) | 18.24 кВт |
| Клас випробувань SC2 (R404) | 12.37 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: пінопласт і картонна упаковка


Відправка з 29 липня 2026
