Повітроохолоджувач / Воздухоохладитель SARBUZ SBE-44-330
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarbuz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Витрата повітря | 3560 куб.м/год |
| Вага порожнього | 47 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 489 мм |
| Довжина | 1508 мм |
| Висота | 484 мм |
| Характеристики | |
| Далекобійність струменя | 8 м |
| Кількість вентиляторів | 3 шт. |
| Діаметр вентиляторів | 300 мм |
| Поверхня теплообміну | 47.9 м2 |
| Потужність | |
| Клас випробувань SC1 (R404) | 11.23 кВт |
| Клас випробувань SC2 (R404) | 7.71 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: пінопласт і картонна упаковка


Відправка з 15 серпня 2026
