Повітроохолоджувач / Воздухоохладитель SARBUZ SBE-43-235
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarbuz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Витрата повітря | 4620 куб.м/год |
| Вага порожнього | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 529 мм |
| Довжина | 1348 мм |
| Висота | 564 мм |
| Потужність | |
| Клас випробувань SC1 (R404) | 12.07 кВт |
| Клас випробувань SC2 (R404) | 8.23 кВт |
| Характеристики | |
| Далекобійність струменя | 11 м |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Діаметр вентиляторів | 350 мм |
| Поверхня теплообміну | 41.5 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: пінопласт і картонна упаковка


Відправка з 15 серпня 2026
