Повітроохолоджувач / Воздухоохладитель SARBUZ SBE-42-140
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarbuz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Витрата повітря | 3190 куб.м/год |
| Вага порожнього | 31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 551 мм |
| Довжина | 828 мм |
| Висота | 644 мм |
| Потужність | |
| Клас випробувань SC1 (R404) | 6.63 кВт |
| Клас випробувань SC2 (R404) | 4.45 кВт |
| Характеристики | |
| Далекобійність струменя | 13 м |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Діаметр вентиляторів | 400 мм |
| Поверхня теплообміну | 19.4 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: пінопласт і картонна упаковка


Відправка з 15 серпня 2026
