(SAL61.00T40) Електромоторний привод 40 Nm
  • Под заказ
  • Код: SAL61.00T40
clockОтправка с 22 июля 2026
Под заказ
lifecell
  • +380 (97) 326-54-44 kyivstar
  • +380 (50) 326-54-44 vodafone
  • +380 (56) 797-94-44 городской номер
lifecell
  • +380 (97) 326-54-44 kyivstar
  • +380 (50) 326-54-44 vodafone
SAL61.00T40 Електромоторний привод 40 Nm, 90°, AC/DC 24 V, DC 0…10 V / DC 4…20 mA