Продавець ТОВ "ЄВРОКУЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
8 відгуків
ПРОГРАМИ ПІДБОРУПОЧАТИ
ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Міжнародний Інститут Холоду запрошує приєднатися до святкування Всесвітнього Дня Холоду - 2020

Міжнародний Інститут Холоду запрошує приєднатися до святкування Всесвітнього Дня Холоду - 2020

Другий Всесвітній День Холоду, урочисто відкритий вперше в 2019 році, відбудеться 26 червня 2020 року.
В підтримку цього особливого дня та з метою підвищення обізнаності та доступності сектора холодильної техніки на міжнародному рівні, IIR закликає всі зацікавлені сторони активно допомогти донести сектор холодильної промисловості до громадськості, організувавши спеціалізовані заходи на своїх національних ринках.

Після успіху першого події у відповідності з діями IIR, ASHRAE, EPEE і UN Enivronment приєднуються до IIR для організації багатосторонньої кампанії під назвою «Cold Chain 4 Life».
Чому Всесвітній День Холоду?
У зв'язку з зростаючими глобальними акціями за останні роки холодильна техніка стала відігравати провідну роль у центрі міжнародних відносин.
Як підкреслюється в Римській декларації, сфокусованої на розвиток сталого управління холодильної ланцюгом у всьому світі на конференції MOP31 і засіданнях ООН в минулому році, сектор холодильного обладнання був у центрі уваги майже вперше. У зв'язку з цим

г-н Антониу Гутерриш, Генеральный секретарь Организации Объединенных Наций заявил: «Реализация Кигалийской поправки будет главным направлением действий по отношению к климату. Нам необходимо, чтобы все страны разработали национальные планы действий по отношению к объектам, в которых задействованы холодильные установки, чтобы обеспечить эффективное и устойчивое охлаждение и обеспечить жизненно важные услуги по сохранению жизни, такие как вакцины и безопасное питание, для всех людей. Мы призываем к конкретным и расширенным действиям со стороны промышленности. Лідерство провідних світових компаній необхідно для втілення мрії в реальність».

Всесвітній День Холоду, відзначається в день народження першопрохідця, який стояв біля витоків міжнародної одиниці вимірювання температури, лорда Кельвіна (сер Вільям Томсон, народився 26 червня 1824 року), є не тільки ідеальним способом усвідомити багато історичні досягнення галузі, але і відмітний ознака, щоб сказати «все включено!»
Якою б не була ваша ідея, велика чи маленька, розкажіть про IIR!
Будучи єдиною незалежною міжурядовою організацією у галузі холодильного обладнання, IIR буде створювати і просувати каталог всіх різноманітних заходів, які будуть організовані в усьому світі в підтримку цього дня, з нашими партнерами.
Надсилайте свої пропозиції в IIR, переважно до 20 травня, за адресою iif-iir@iifiir.org з темою «Заклик до дії: Всесвітній День Холоду».

Пропозиції повинні включати короткий опис діяльності, місце, час події і контактну інформацію.

Всесвітній День Холоду 2019
От Мексики до Буркина-Фасо и Австралии первый в мире День Холода был торжественно открыт 26 июня 2019 года и вызвал огромный интерес со стороны международных ассоциаций, компаний и специалистов в области промышленного холода.
Взгляните на некоторые события, организованные во всем мире, во время празднования первого Всемирного Дня Холода:

ПОСМОТРЕТЬ СОБЫТИЯ 2019 ГОДА. http://www.iifiir.org/userfiles/file/events/World_Refrigeration_Day_2019/WRD2019_Events.pdf


Для получения дополнительной информации о Всемирном дне Холода посетите веб-сайт https://worldrefrigerationday.org/.


https://refindustry.com/news/news-events/the-iir-launches-a-call-to-action-for-world-refrigeration-day-2020/

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner