Продавець ТОВ "ЄВРОКУЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
8 відгуків
ПРОГРАМИ ПІДБОРУПОЧАТИ
ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Поетапний відмова від холодоагенту R404A набирає чинності з 1 січня 2020 року, ви готові?

Поетапний відмова від холодоагенту R404A набирає чинності з 1 січня 2020 року, ви готові?

J&E Hall пропонує комплексну підтримку, щоб допомогти клієнтам в секторі харчової промисловості із змінами в законодавстві щодо поетапного скорочення використання заборонених холодоагентів. Нещодавно ми встановили нові холодильні установки на аміаку у британського виробника продуктів харчування, які замінюють застаріле обладнання, що працює на забороненому холодоагенті.

 

Правила F-Gas вступили в силу в січні 2015 року, заборонивши холодоагент R22, що було тільки початком змін, виявляють тривалий вплив на сектор харчової промисловості.

Зміни в європейських правила означають, що багато з холодоагентів, широко використовуваних у якості замінників старих фреонів, перебувають у процесі поетапного відмови. Переглянуті правила використання F-газу спрямовані на скорочення шкідливих викидів приблизно 90 млн. тонн в еквіваленті CO2 в 2005 році до 35 млн. Тонн в еквіваленті CO2 до 2030 року.

R404A можна використовувати до кінця 2019 року, але рівні виробництва будуть швидко знижуватися, а ціна і доступність стануть великою проблемою для кінцевих споживачів. Відновлений R404a може використовуватися до кінця 2030 року, а після, все використання R404a буде заборонено. Після 1 січня 2020 року холодоагент R404A не буде допущений до технічного обслуговування і відновлення.

У відповідності з законами про поетапну відмову від холодоагенту компанія J & E Hall замінила холодильне обладнання на ряді провідних світових підприємств з виробництва харчових продуктів, включаючи велику британську компанію за зберігання та розповсюдження продуктів харчування. Менеджер з проектування та контрактами Уїлл Харрісон сказав: «Ми допомогли одному клієнту скоротити витрати на електроенергію в холодильних камерах більш ніж на 20%, запровадивши нову аміачну систему охолодження, яка включає три компресорних блоку J & E Hall.

Холодильна камера 100 000 кв. футів обробляє м'ясні продукти, поставлені з усього світу, які необхідно зберігати при температурі -21 ° C. Попередня установка потребувала оновлення, так як вона працювала на холодоагенті, який незабаром буде заборонено і не була обладнана, щоб відповідати вимогам нових правил ».

J & E Hall пропонує комплексну підтримку, щоб допомогти клієнтам в секторі харчової промисловості із змінами в законодавстві щодо поетапного скорочення використання заборонених холодоагентів, включаючи:

· Заміна холодоагенту R404a

· Нове обладнання і системи з вибором природних холодоагентів (аміак, CO2, HC & HFO) і можливістю рекуперації тепла.

· Інтеграція з поновлюваними джерелами енергії для мінімізації викидів CO2

· Чиллери з низьким зарядом хладагента.

· Холодильні установки та рекуператори тепла

· Приводи з фіксованою та змінною швидкістю, первинна і вторинна системи холодоагенту, інтегровані для найкращої продуктивності в будь-яких умовах експлуатації.

 


Джерело: http://www.jehall.com/jeh-group-news/r404a-refrigerant-phase-out-ban-comes-into-force-1st-jan-2020-are-you-ready

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner