Продавець ТОВ "ЄВРОКУЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
8 відгуків
ПРОГРАМИ ПІДБОРУПОЧАТИ
ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Новини наших партнерів GEA, J&E HALL, KELVION

Новини наших партнерів GEA, J&E HALL, KELVION

GEA

GEA об'єднує компанії, партнерів по досліджень і стартапи на «Інноваційному форумі GEA»

Для ведучої технологічної групи GEA їх власна інноваційна сила є ключем до майбутнього успіху в бізнесі і подальшого зростання. В третій раз GEA запросила клієнтів, партнерів з досліджень та окремі стартапи на «Інноваційний форум GEA». В цьому році захід, що проходив у Франкфурті-на-Майні 26 червня 2019 року, було присвячено обміну досвідом по таким темам, як швидка розробка продуктів і роль зовнішніх мереж і партнерських відносин під девізом «Відкриті інновації».

Завдяки «Інноваційного форуму GEA» компанія сподівається знову отримати цінну зворотний зв'язок для нових технологій та виявити потенційні можливості взаємодії - рука об руку з залученими клієнтами, партнерами по досліджень і стартапами.

Джерело: https://www.gea.com/ru/news/corporate/2019/gea-hosts-innovation-forum-frankfurt.jsp

 

J & E Hall

 

Нові низькотемпературні конденсаторні агрегати

Fusion 0115 і 0135

 

J & E Hall выпустил новые низкотемпературные установки, чтобы добавить к существующему ассортименту коммерческих конденсационных установок. Модели Fusion 0115 и 0135 с высокими техническими характеристиками предназначены для небольших холодильных установок при низких температурах и соответствуют спецификациям Eco Design. Наряду с высоконадежным поршневым компрессором в комплектацию входят двойной переключатель LP / HP, предварительно смонтированный блок управления с изолятором, нагреватель картера и контроллер вентилятора. Блоки работают на R404A и R452A.

Джерело: http://www.jehall.com/jeh-group-news/new-fusion-0115-low-temperature-condensing-units

 

KELVION

КЕЛЬВИОН @ ЦЕЛЛХЕМИНГ ЕКСПО

 

Решение по энергосбережению и утилизации отходов для бумажной промышленности  -  максимальная энергоэффективность и рекуперация тепла при минимальном отработанном тепле являются ключевыми целями в целлюлозно-бумажной промышленности. Эффективные и гибкие решения Kelvion для производства бумаги и охлаждения сточных вод могут помочь компаниям достичь их. Устойчивая энергоэффективность и надежность процесса лежат в основе линейки пластинчатых теплообменников, осушителей воздуха, радиаторов и градирен Kelvion. Ці технології - компоненти, так і системні рішення - були представлені на виставці ZELLCHEMING-Expo у Франкфурті-на-Майні з 25 по 27 червня 2019г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: https://www.kelvion.com/company/press-release/kelvion-zellcheming-expo/

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner