Корзина
5 отзывов
ТЕХНИЧЕСКАЯ ПОДДЕРЖКАНАПИСАТЬ
ХОЛОДИЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ
  • ЕВРОКУЛ
  • Новости
  • Ринок замороженої продукції - поспішайте, конференція вже через місяць. Долучайтеся до фахівців ринку.

Ринок замороженої продукції - поспішайте, конференція вже через місяць. Долучайтеся до фахівців ринку.

Ринок замороженої продукції  - поспішайте, конференція вже через місяць. Долучайтеся до фахівців ринку.

Компанія ЄВРОРКУЛ, та FPR-Events запрошує Вас на конференцію IcyForum, яка відбудеться 11 березня 2020 року

 

Ринок замороженої продукції  - поспішайте, конференція вже через місяць. Долучайтеся до фахівців ринку.

 

Шановні колеги!

  Компанія ЄВРОРКУЛ, та FPR-Events запрошує Вас на конференцію IcyForum,

яка відбудеться 11 березня 2020 року

 Готель Русь, Київ.

   IcyForum це перша в Україні конференція, яка присвячена бізнесу замороженої продукції (напівфабрикатам, морозиву, випічці, замороженим ягодам та iн.).

Сайт IcyForum:

Перейти на сайт

 

Ринок замороженої продукції на сьогоднішній день є найперспективнішим серед інших харчових ринків в Україні. Це обумовлено зростаючими потребами сучасного ринку споживання, наявністю вільних ніш, недоліком асортименту в порівнянні з європейськими полками. Ми впевнені, що ті компанії, які найближчим часом запропонують ринку потрібні йому продукти, отримають конкурентну перевагу і займуть істотні частки ринку.

 

Адже, приняв участь в IcyForum, Ви дізнаєтесь:

1) Сучасні напрямки та переваги бізнесу заморожених продуктів харчування. Які перспективи розвитку кожного сегменту? Які продукти користуються найбільшим попитом? Які бізнес-моделі і стратегії використовують учасники ринку?

2) Все о каналах збуту. Ви отримаєте можливість спілкування з представниками торгівельних мереж, АЗК, хореки. Які вимоги вони висувають? Що впливає на вибір мережі при формування власної торгової марки?

3) На кого зробити ставки? Як обирає споживач? Як впровадити культуру споживання замороженої продукції у сучасного споживача? 

4) Логістичні та технологічні рішення. Плюси і мінуси різних технологій шокової заморозки. Ефективна логістика. Енергоефективне виробництво.

 

Конференція включає як спільну програму, яка об’єднує різні сектори заморозки, так і окремі профільні панелі, на яких будуть окремо розглянуті найактуальніші питання саме цих секторів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на конференції Ви зможете знайти нових партнерів і домовитися про співпрацю, адже на конференції будуть холодокомбінати, логістичні центри, мережі, постачальники технологій і обладнання. Ми гарантуємо Вам нові знайомства, комфортне спілкування, а також дуже теплу і дружню атмосферу! 

Для партнерів компанії Eurocool - знижка 10%!!! При реєстрації вкажіть Промо-Код: EC2020

В умови участі входить: доступ в зону конференції, прослуховування програми і захоплюючих виступів від гравців ринку, експертів та зоряних спікерів, а також активну участь (по вашому бажанню) в дискусіях і обговореннях, кава, обід та фуршет. 

 

FPR-Events - більше 10-ти років на ринку галузевих конференцій. Компанія організовує конференції для різних харчових секторів і є лідерами по організації заходів цього формату в Україні.

Забронюйте участь, заповнивши реєстраційну форму і отримаєте свою крижану вигоду. Чекаємо Вас!

Реєстрація

 

Сайт конференции

 

Другие новости